Adana Demirspor yeni zaferlere TEMSA MARATON’la koşacak

5/17/2016


Adana Demirspor yeni zaferlere TEMSA MARATON’la koşacak


PTT 1’inci Lig’in güçlü takımlarından olan ve Süper Lig yolunda büyük bir avantaj sağlayan Adana Demirspor, takım otobüsü olarak TEMSA MARATON’u tercih etti.


Adana’nın köklü takımlarından Adana Demirspor, yeni zaferlere TEMSA MARATON’la koşacak. Temsa Showroom’da düzenlenen törenle MARATON VIP, TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik tarafından Adana Demirspor Kulüp Başkanı Sedat Sözlü’ye teslim edildi.


Açılışta yaptığı konuşmada “PTT 1’inci Lig’in güçlü takımlarından olan Adana Demirspor, Play Off maçlarından başarıyla çıkar ve kentimiz çifte bayram yaşar” diyen TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Pazarla yeni buluşan en üst segment aracımız MARATON VIP’in Adana Demirspor’un yeni zaferlerine şahit olmasını diliyorum. Adana’dan çıktığı yolda dünyanın tanıdığı bir marka olan TEMSA’nın uğuruyla umarım Adana Demirspor da büyük başarılara imza atar. Her zaman destekçisi olduğumuz Adana Demirspor’un başarılarını görmek bizleri de gururlandırıyor” dedi.


“Maraton VIP otobüsümüz dünyada çift akslı ilk düz taban Super High Deck aracı olarak üretilerek 41+1+1 oturum düzenine sahiptir. Koltuklar ve koridor arasındaki basamaksız dizaynın, geniş bagaj hacmi ve Maraton’un göz alıcı dizaynını çok beğenildi. Ayrıca kaptanlarımız için de konfor düzeyinin çok üst düzeye taşındığını söylememiz gerekiyor. Geniş sürücü bölgesi, programlanabilir LCD cluster’ı, ergonomik tuş takımı, dijital gösterge paneli, uyku kabininde iklimlendirme sistemi kaptanlarımız için hayata geçirilen konforlar arasında. Mükemmel yol tutuşunun yanısıra  AEBS, LDWS, EAS, ESC, ACC ve akıllı yangın söndürme sistemleri,  Maraton’da mevcut..