slidebg1

PRESTİJ SX CITY

X

Yolculuklar daha Prestijli

İhtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanan Temsa araçları, hem konfor ve kalitesi, hem de düşük yakıt tüketimiyle sınıfındaki diğer araçlardan ayrışıyor. Kısa mesafeli yolculuklarda sağladığı memnuniyetle sektörde fark yaratan Prestij SX City, üstün özelliklerle donatıldı. Prestij SX City; hem sürücüye, hem yolcuya hem de bütçeye hitap eden araçlar tasarlayan Temsa mühendislerinin ürünü.


Ferah ve konforlu

Güvenli ulaşım

Rahat kokpit alanı

Ferah ve konforlu


Prestij SX City, düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı, yüksek yolcu kapasitesi ve düşük işletme giderleriyle operatörüne her zaman kazandırıyor. Sağlam gövde yapısı, ferah iç hacmi, modern tasarımı ve mükemmel yol tutuşu ile şehir içi ulaşımda standartları değiştiriyor.

Güvenli ulaşım


Kolay açılır kapanır rampası ile engelli yolcu taşımacılığına imkan sağlayan Prestij SX City, herkese seyahat özgürlüğü tanıyor. Üstün rampa tırmanma kabiliyeti, kapılarda sıkışmayı önleyici özelliği ile Prestij SX City, yolcularına yüksek performans ve güvenlik sağlıyor.

Rahat kokpit alanı


Prestij SX City'nin sınıfında ilk olarak uygulanan viteste iken çalışmama özelliği kaptanlar tarafından aklış alıyor. Ön göğse entegre vites kolu, vites değiştirmeyi kolaylaştırarak şehir içi kullanımda maksimum konfor sağlıyor. Menteşeli çamurluklar ihtiyaca göre açılıp katlanarak sadece gerektiğinde kullanılabiliyor. Sağlam ve paslanmaya dayanıklı gövde yapısı ile yıllara meydan okuyacak Prestij SX City, kullanıcısının yüzünü güldürüyor.