slidebg1

AVENUE KÖRÜKLÜ

X

AVENUE KÖRÜKLÜ OTOBÜS

Avenue Körüklü Dizel ve CNG seçenekleriyle istediğiniz bütçeye uygun en üst özellikte donanım çeşitliliğini taleplerinizi karşılar.Ergonomi standartları yüksek ölçüde düşünülerek geliştirilen Avenue, güvenlik açısından en iyi özellikleri sunan hatta belirleyen aracımızda yolcuların en kolay şekilde inip binmelerini sağlayan kapıları mevcut olup bu sayede hattın cycle süresinin asla dışına çıkmamasını sağlayarak hizmette aksaklıkların önüne geçer.Dizel seçeneğinde 246 kW güç üreten, 9 lt hacime sahip motor kullanılan Avenue, yakıt tüketiminde üstün avantaj sağlar. Teknoloji olarak segmentinde sahip olunan en iyi motorlardan birine sahip Avenue, aynı zamanda optimize edilmiş egzoz emisyon sistemi ile Euro 6 standartlarına en iyi şekilde uyar.Sınıfının en yüksek tavanlı, en geniş hacimli aracı Avenue, modern tasarımıyla bütün dikkatleri üzerine çeker.

 


Kullanışlı ve rahat kokpit

Konfor ve güven birarada

Sınıfının en yüksek tavanlı, geniş hacimli aracı

Teknolojik ve modern

Kullanışlı ve rahat kokpit


Geniş şoför mahallinde, ayarlanabilir direksiyonu ve ergonomik paneliyle; sürücüsüne yol bilgilerini, aracın performansı ve arızalarını anında aktaran Avenue LF Körüklü, kaptanlara rahat bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Konfor ve güven birarada


Ergonomik ve rahat yolcu koltukları, ayakta yolcular için zengin tutunma yerleri, kapılar açık iken hareket etmeme özelliği, geniş cam ve koridor alanı ile yolcuların konforu için her şey düşünüldü.

Sınıfının en yüksek tavanlı, geniş hacimli aracı


Sınıfının en geniş iç hacmine sahip otobüsü Avenue, yüksek tavanı, ergonomik koltukları, güçlü klima ve ısıtma sistemi ile konforlu bir yolculuk sunuyor, tam alçak tabanı sayesinde ise herkes için kolay ulaşımı mümkün kılıyor.

Teknolojik ve modern


Teknolojik özelliklerinin yanı sıra modern ayrıcalıklarla da donatılan Avenue LF Körüklü sayesinde yolculuğun her aşamasında kalite ve konfor en üst düzeyde. Aynı zamanda yolcularına ve sürücüsüne beklentilerin ötesinde yolculuk etme imkanı sunan Avenue LF Körüklü, düşük işletme maliyetleri ile operatörlerin de gözdesi...